Мода : Новини04 АПРИЛ 2022

Style Inspo: 18 визии в пастелни нюанси

Всяка жена трябва да има поне един #ootd в тази гама за пролетта

Style Inspo: 18 визии в пастелни нюанси

Надникваме в профилите на модните блогъри, за да заредим пролетния гардероб с цвят.

Цветове като тези излъчват свежест и добро настроение – точно такива искаме да са тоалетите ни през новия сезон. Точно затова и тази година, както много пъти преди това, фешънистите показаха  предпочитанията си към пастелни нюанси и ни показаха различни начини как да ги добавим към тоалета си.

Вижте някои от любимите ни визии в тази типично пролетна гама, които да вдъхновят и вашите аутфити. 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Alexandra Pereira (@alexandrapereira)

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Katie Giorgadze (@katie.one)

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Katie Giorgadze (@katie.one)

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Julie Sergent Ferreri (@juliesfi)

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Grece Ghanem (@greceghanem)

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Pam Arias (@pamarias)

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Leonie Hanne (@leoniehanne)

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Julie Sergent Ferreri (@juliesfi)

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Emili Sindlev (@emilisindlev)

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Julie Sergent Ferreri (@juliesfi)

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Leonie Hanne (@leoniehanne)

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Leonie Hanne (@leoniehanne)

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Lison Sebellin (@lisonseb)

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Laura Eguizabal (@laura_eguizabal)

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Darja Barannik (@darjabarannik)

ПРОЧЕТЕТЕ ПОВЕЧЕ ЗА НОВИНИ

Лоялната програма на H&M в България вече е факт
Новини07 АПРИЛ 2022

Лоялната програма на H&M в България вече е факт

Бюджетната марка ще ни позволи да спестяваме дори повече с новата си лоялна програма

Безценни съвети за онлайн шопинга
Новини29 МАРТ 2022

Пазаруването се променя - ето какво е новото

Онлайн пазаруването е демоде. Следващото поколение – livestream шопинг чрез TikTok LIVE

Модната революция в света на бъдещето: Tommy Hilfiger с виртуално ревю в Метавселената
Новини24 МАРТ 2022

Модната революция в света на бъдещето: Tommy Hilfiger с виртуално ревю в Метавселената

Марката прегръща иновацията и изненадва почитателите си отново