Жана Бергенгорф отново се забърка в скандал! Певицата е блъснала кола в понеделник срещу вторник през нощта.
Инцидентът се случва само месец след като бе арестувана с приятеля й Лео заради побой и наркотици.
Катастрофата станала в центъра на морския курорт Лозенец. Очевидци разказват, че певицата карала своя автомобил из градчето с много висока скорост, когато почти на пешеходна пътека удря друга кола. В нея имало две момчета, които се отървали без наранявания, но със силна уплаха.
След сблъсъка, Жана излязла от колата си и започнала да крещи и да напада момчетата, като ги обвинявала, че не карали според правилата. В случая обаче, тя била виновна за катастрофата. Свидетели разказват още, че тя е тръгнала да прави ляв завой без да се огледа дали има коли на главната улица.
„Тя беше без предимство, караше бързо и тръгна да влиза в завоя с висока скорост. Всичко стана за секунди“, разказват те пред в. „Всеки ден“. „Това се случи в края на пешеходна пътека, където в този момент бяха тръгнали да пресичат група младежи. Добре, че не стана трагедия“, добавят още те.
Момчетата през цялото време гледали стъписани и не казали и дума. Накрая певицата извадила от чантата си 50 лева, за да не викат КАТ и казала, че застрахователите ще се разберат в случая.
Снимка: Монитор
Вижте още:
Жана Бергендорф с първа поява след скандала
Задържаха Жана Бергендорф