Ким Кардашиян и Кание Уест вече имат още едно момиченце! Новината бе съобщена лично от Ким в социалните мрежи.
Риалити звездата благодари на сурогатната майка, която износи и роди бебето.
Детето се е появило на бял свят в понеделник.
“С Кание сме невероятно благодарни на нашата сурогатна майка, която ни дари с най-големия подарък, както и на всички лекари и медицински сестри”, обяви Ким.
“Норт и Сейнт са особено развълнувани да посрещнат сестричката си в семейството”, добави госпожа Уест. Двамата с Кание вече имат момиче на 4 години и половина, както и син на две годинки.
Това са двете любими спирали на Ким Кардашиян
И двете бременности на Ким преминаха с усложнения. Затова се наложи с Кание да използват услугите на сурогатна майка, за да сбъднат мечтата си да станат родители на още едно дете.
В момента сестрите на Ким Кайли Дженър и Клои Кардашиян също очакват деца. И за двете това ще бъдат първите им бебета.