Мода : Новини04 АПРИЛ 2022

Style Inspo: 18 визии в пастелни нюанси

Всяка жена трябва да има поне един #ootd в тази гама за пролетта

Надникваме в профилите на модните блогъри, за да заредим пролетния гардероб с цвят.

Цветове като тези излъчват свежест и добро настроение – точно такива искаме да са тоалетите ни през новия сезон. Точно затова и тази година, както много пъти преди това, фешънистите показаха  предпочитанията си към пастелни нюанси и ни показаха различни начини как да ги добавим към тоалета си.

Вижте някои от любимите ни визии в тази типично пролетна гама, които да вдъхновят и вашите аутфити. 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Alexandra Pereira (@alexandrapereira)

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Katie Giorgadze (@katie.one)

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Katie Giorgadze (@katie.one)

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Julie Sergent Ferreri (@juliesfi)

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Grece Ghanem (@greceghanem)

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Pam Arias (@pamarias)

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Leonie Hanne (@leoniehanne)

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Julie Sergent Ferreri (@juliesfi)

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Emili Sindlev (@emilisindlev)

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Julie Sergent Ferreri (@juliesfi)

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Leonie Hanne (@leoniehanne)

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Leonie Hanne (@leoniehanne)

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Lison Sebellin (@lisonseb)

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Laura Eguizabal (@laura_eguizabal)

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Darja Barannik (@darjabarannik)

ПРОЧЕТЕТЕ ПОВЕЧЕ ЗА НОВИНИ

Емили Купър в Giambattista Valli
Новини05 ДЕКЕМВРИ 2022

Емили Купър в Giambattista Valli

Любимата ни героиня се завръща с рокля от тюл, дело на най-обичата от французите италианска марка.

Стилни през зимата
Новини02 ДЕКЕМВРИ 2022

Стилни през зимата

Декември е тук! Настъпи най-празничният месец от годината. Празненства, купони, ярка атмосфера, но и студ.

Алесандро Микеле напуска Gucci: Краят на една ера
Новини24 НОЕМВРИ 2022

Алесандро Микеле напуска Gucci: Краят на една ера

Слуховете от последните часове намериха своето официално потвърждение.

Steal the look: Calvin Klein ни представя колекцията есен-зима 2022
Новини26 ОКТОМВРИ 2022

Steal The Look с Calvin Klein есен/зима 2022

Новата кампания на модния бранд ни потапя в свят, изпълнен с талант и изключително неочаквани обрати.