Мода : Дрескод21 ДЕКЕМВРИ 2021

20 идеи за парти визии от блогърите

Пайети, сатен и блясък – ключови фактори в перфектната визия за празника

Свежо зареждане от блогърите с идеи какво да облечем за празниците.

За офис партито, за събирането с приятели и роднини, за новогодишната вечер – сред 20-те визии, които сме ви събрали, ще намерите идеи за всеки от поводите, които ви предстоят сега.

Разгледайте ги, за да се почерпите вдъхновение и ни споделете кой тоалет ще копирате. 

Как да носим пайети този празничен сезон?

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Leonie Hanne (@leoniehanne)

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Brittany Xavier (@brittanyxavier)

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Negin Mirsalehi (@negin_mirsalehi)

 

Вижте тази публикация в Instagram.

 

Публикация, споделена от Renia Jaz (@venswifestyle)

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Pam Arias (@pamarias)

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Bik Bok (@bikbok)

 

View this post on Instagram

 

A post shared by JENNY CIPOLETTI (@jennycipoletti)

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Chriselle Lim 🌟 (@chrisellelim)

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Negin Mirsalehi (@negin_mirsalehi)

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Darja Barannik (@darjabarannik)

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Pam Arias (@pamarias)

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Lisa Aiken (@lisa.aiken)

 

View this post on Instagram

 

A post shared by ANNA ROSA VITIELLO (@annarvitiello)

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Katie Giorgadze (@katie.one)

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Katie Giorgadze (@katie.one)

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Viky Rader (@vikyandthekid)

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Lizzy Hadfield (@lizzyhadfield)

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Babba C Rivera (@babba)

ПРОЧЕТЕТЕ ПОВЕЧЕ ЗА ДРЕСКОД

Friday Fetish: Пролетта се пренася и върху ризата
Дрескод25 МАРТ 2022

Friday Fetish: Пролетта се пренася и върху ризата

Този сезон statement piece е овърсайз ризата във всички ярки цветове на дъгата

Три нови визии от Кейт Мидълтън
Дрескод23 МАРТ 2022

Три нови визии от Кейт Мидълтън

Херцозите на Кеймбридж посетиха дома на Боб Марли и още забележителности

25 изненадващо стилни и свежи визии в зелено
Дрескод17 МАРТ 2022

25 изненадващо стилни и свежи визии в зелено

От тоалети в цвят шамфъстък до неоновозелено

Latest Look: Мария Бакалова на наградите Critics Choice
Дрескод14 МАРТ 2022

Latest Look: Мария Бакалова на наградите Critics Choice

Българската актриса сияеше на червения килим