Кръщенето на принцеса Шарлът – СНИМКИ

В истинска приказка се превърна кръщенето на малката принцеса Шарлът Елизабет Даяна.

Дъщерята на принц Уилям и Кейт Мидълтън беше кръстена този уикенд в църквата “Света Мария Магдалена” в кралското имение Сандиграм. А там атмосферата е повече от приказна. Кръщенето е първата публична поява на цялото семейство след раждането на принцесата в началото на май.

Да видят принцесата дойдоха стотици граждани, като имаше дори такива от Австралия и САЩ. Това се случва за първи път. Досега за кръщенето на всички членове на кралското семейство не са били допускани обикновени хора до църквата.

Малката Шарлът имаше пет кръсници, за разлика от брат си Джордж, при когото бяха седем. Лаура Фелоус, братовчедката на принц Уилям, Адам Мидълтън, братовчед на херцогинята на Кеймбридж Катрин и трима приятели на Уилям и Кейт бяха избрани за кръсници за Шарлът.

Вижте кадри в галерията:
Снимки: Profimedia