Бившата на Джордж Клуни стана майка

Бившата изгора на Джордж Клуни – италианката Елисабета Каналис, стана майка.

Това е първото дете за телевизионната водеща и нейния съпруг Браян Пери. 36-годишната красавица сподели новината, че е бременна през май със снимка в Instagram и благодари на феновете си за подкрепата след преживяния спонтанен аборт през юни 2014 г.



36-годишната красавица е родила във вторник в Лос Анджелис. Елисабета и Браян са кръстили своята дъщеря Скайлър Ева Пери. “И Елисабета, и Скайлър са здрави и Елисабета е много развълнувана“, заяви източник пред сп. People.

Италианската красавица сподели и няколко кадъра на своята малка принцеса и на щастливия татко. “Животът ми е изпълнен с любов заради теб. Добре дошла на света на нашата малка Скайлър Ева“, тя пише в Instagram под снимка на съпруга си Брайън, който държи малката им дъщеря.
Под втория кадър, Елисабета е написала: “Благодаря ви за цялата любов, която ми изпращахте през последните месеци”.
Каналис до последния етап на бременността си поддържа перфектна фигура. Тя издаде и на какво се дължи тялото й – на упражненията. “Това, което ми харесва е, че пилатесът наистина оформя мускулите. Не правя специални упражнения за бременни. Ходя на редовни тренировки за напреднали“, сподели наскоро тя.