Селена и Бийбър търсят помощ от Библията

Истинската любов ръжда не хваща! Тази максима доказват Селена Гомес и Джъстин Бийбър, които за пореден път се опитват да спасят връзката си.

Двойката вече е прибегнала и до вярата като последен шанс за любовта им.

Селена и Джъстин са присъствали тези дни на изучаване на Библията в Лос Анджелис.

“Те бяха много влюбени и сладки. Дойдоха заедно с няколко приятели”, разкрива очевидец пред US Magazine.

“Селена и Джъстин седнаха един до друг и се заслушаха в проповедта на пастора Джуда Смит“, допълва още източника. Бийбър дори сподели в Instagram снимка на Смит в сряда вечерта. “Изучаване на Библията с Джуда Смит”, пише под кадърa изпълнителят.

Техният приближен разкрива пред US Magazine, че и Гомес, и Бийбър редовно се допитват до пастора за напътствия. Самият тийн идол сподели с феновете си по-рано тази година, че е станал силно вярващ. Той дори си татуира кръст на гърдите.

Приближени до двойката не се учудиха от подновяването на връзката им. “Те са така. Днес са заедно, утре не, след седмица пак”, обясняват приятелите им.
Снимки: Profimedia